Foldery

Zawartość folderu "Studenckie Życie"
Język: EN/DE/FR/ES/ES-MX/IT/PT/PT-BR/NL/DK/NO/SE/FI/[PL]/CZ/HU/RU/GR/KR/CN/JP
obrazekEA Games producent
Electronic Arts Inc. wydawca
Electronic Arts Polska wydawca PL
05 marca 2013 ( światowa data premiery )
07 marca 2013 ( data wydania w Polsce )
05 marca 2013 ( premiera w USA )
The Sims 3: University Life. The Sims 3: Studenckie Życie jest dodatkiem do symulującej życie gry The Sims 3. Wprowadza on możliwość zapisania naszych podopiecznych na studia. Oprócz sposobności na podniesienie kwalifikacji i zdobycia lepszego zawodu, studia dają Simom szansę na imprezowanie, rozwijanie talentów i zwiedzenie nowych lokacji.
To jest dodatek do gry The Sims 3.
Wraz z The Sims 3: Studenckie Życie Simy otrzymują życiową szansę na zdobycie wyższego wykształcenia i, co za tym idzie, dyplomu poszerzającego ich drogę do kariery zawodowej.
obrazek
The Sims 3: Studenckie Życie to przede wszystkim możliwość zapisania naszych podopiecznych na studia. Do wyboru mamy sześć kierunków, a po ukończeniu każdego Simy otrzymują dyplom. Przydaje się on w pracy zawodowej – wyższe wykształcenie oznacza wyższe zarobki i więcej odstępnych ofert (niektóre z nowych stanowisk to koneser sztuki, agent sportowy, czy twórca gier video). Na naukę nigdy za późno – uniwersytet otwarty jest zarówno dla młodszych, jak i starszych Simów. Z każdym kierunkiem wiążą się dodatkowe czynności, którymi można się zająć. Przykładowo, student komunikacji ma predyspozycje do prowadzenia audycji radiowej, podczas gdy miłośnik biologii w wolnym czasie może zająć się składaniem modelu szkieletu.
obrazek
W ferworze nauki, nie wolno zapomnieć o nawiązywaniu kontaktów i cennych znajomości. Wirtualni studenci formują trzy grupy społeczne: kujonów, buntowników i ważniaków. W zależności od poczynań naszych Simów, zyskają oni reputację w którejś z tych grup, co zapewnia zróżnicowane korzyści.
obrazek
Nieodłącznym elementem życia studenta są imprezy. Atrakcji jest tu co nie miara – od studenckiej odmiany ping ponga przy basenie, po ogniska nad jeziorem. Im bardziej szalone (i nielegalne) pomysły na spędzanie czasu po zajęciach, tym lepiej.
obrazek
W The Sims 3: Studenckie Życie pojawia się kilka nowych lokacji. W miasteczku akademickim można odwiedzić m.in. kręgielnię, restaurację fast food i, rzecz jasna, kampus uniwersytetu.

Tryb gry: single player wymagania sprzętowe:

Pentium 4 2.4 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 6.1 GB HDD, Windows XP SP2/Vista SP1
1.Zamontuj obraz Gry Sims3EP09.iso w DTLite i zainstaluj Grę używając keygena
2.Wklei zawartość z folderu Fairlight do :\The Sims 3\Game\Bin
, lub pobierz , wypakuj i zamontuj mini obraz w DTLite
3.Graj