Foldery

Zawartość folderu "Szybka Jazda"obrazek


OPIS1.png
2.4 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB , Windows XP SP2/Vista SP1/7


The Sims 3: Szybka jazda – akcesoria to drugi – po Nowoczesnym apartamencie – zestaw dodatkowych elementów do trzeciej części serii The Sims. Tym razem umożliwia on graczom korzystanie z dóbr kojarzonych przede wszystkim z szybkim stylem życia, pozbawionym trosk i zmartwień.

Dzięki Szybkiej jeździe Simy, które zrobiły Karierę, zarobione pieniądze mogą wydać na zachcianki niedostępne dla zwykłego, szarego człowieka. Nowe akcesoria są bowiem dedykowane przede wszystkim miłośnikom motoryzacji, a także luksusowego życia. Wchodzące w skład zestawu przedmioty zostały podzielone na cztery kategorie tematyczne: wyścigową, filmową, rockabilly oraz reprezentującą klasyczny luksus.

W ramach każdej z nich Simy uzyskują dostęp do wyszukanych ubrań (m.in. wyścigowy kombinezon), przedmiotów (np. walizka na trofea, neon, który można umieścić na ścianie), a także pojazdów (w tym hot rodów, samochodów wyścigowych oraz motocykli). Większość z nich posiadacze The Sims 3 mogą wykorzystać w charakterze elementów wyposażenia garażu. Do jego personalizacji idealnie nadadzą się też puchary, lampy, zestawy narzędzi i wiele innych rekwizytów.
OPIS3.png
OPIS2.png

POLSKA WERSJA GRY


1. Ściągnij 3 party i wypakuj za pomocą winrar
2. Otrzymany obraz ISO zamontuj w wirtualnym napędzie / nagraj na płyę
3. Zainstaluj kluczem 7n5m-8sbb-xvnl-z5az-jt9b lub użyj keygena
4. Po instalacji skopiuj crack z obrazu iso ( lub dodałem niżej osobno )
5. Graj


+5% DANE NAPRAWCZE