Foldery

Zawartość folderu "Auta Odcinek Specjalny Bujdy Na Resorach"
obrazek

Zestaw mini-gier rozgrywanych w uniwersum znanym między innymi z filmu animowanego "Auta". W szalonej zabawie może brać udział do czterech graczy.

Cars Toon: Mater's Tall Tales jest zbiorem kilkudziesięciu niezbyt wymagających mini-gier. Wszystkie udostępnione zabawy nawiązują do Mater's Tall Tales, a więc krótkich animacji rozgrywających się w świecie znanym z filmu Auta. Opisywany produkt opracowano z myślą o zabawie z udziałem całej rodziny, poświęcając dużo uwagi temu by opanowanie podstaw gry nie sprawiało nikomu większych problemów.

Producent gry do naszej dyspozycji oddał ponad trzydzieści różnych zabaw, w których pojawiają się najsłynniejsze postaci znane z filmu Auta oraz z animacji Mater's Tall Tales. Mowa tu między innymi o Złomku (Mater) czy Zygzaku McQueenie (Lightning McQueen). W zależności od typu mini-gry bohaterowie ci mogą być grywalni, bądź też znajdować się pod kontrolą sztucznej inteligencji.

Ważnym elementem opisywanej produkcji jest multiplayer. O ile poszczególne gry możemy zaliczać w pojedynkę, o tyle zdecydowanie ciekawsza jest zabawa z udziałem innych graczy. Do każdej mini-gry mogą przystąpić maksymalnie cztery osoby, bawiąc się w kooperacji lub ze sobą aktywnie współzawodnicząc. Godne odnotowania jest to, że zabawa w szerszym gronie wiąże się z możliwością odblokowywania różnorakich bonusów.

Oprawa wizualna Cars Toon: Mater's Tall Tales nie odbiega zbytnio od poprzednich tytułów z serii Auta. Omawiany produkt z oczywistych względów zakłada pełne wykorzystanie możliwości kontrolerów konsoli Wii, dokładnie odwzorowując ruchy graczy na ekranie.


Disney Interactive Studios ( producent )
Disney Interactive Studios ( wydawca )
CD Projekt ( dystrybutor PL )
familijne / zręcznościowe
19 października 2010 ( światowa data premiery )
19 listopada 2010 ( data wydania w Polsce )
05 listopada 2010 ( Europejska data premiery ) (PAL)
19 października 2010 ( data premiery w USA ) (NTSC)