Foldery

Zawartość folderu "BIOSHOCK 2"
obrazek

Platforma: PC
Producent: 2K Marin
Wydawca: 2K Games
Dystrybutor PL: Cenega Poland
Premiera: 09 lutego 2010 (świat), 09 lutego 2010 (Polska)
Gatunek: cRPG / gry akcji
Wymagania wiekowe: 18+
Core 2 Duo 2.13 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 11 GB HDD, Windows XP/Vista

BioShock 2: Sea of Dreams to oficjalna kontynuacja jednej z najlepszych gier 2007 roku. Opisywany produkt łączy w sobie elementy FPS-a oraz dość rozbudowanej gry z gatunku cRPG.
Bioshock 2 to rozbudowana gra akcji FPP z elementami innych gatunków, będąca kontynuacją wielkiego przeboju stworzonego przez 2K Boston, 2K Australia i 2K Marin w 2007 roku. Drugą odsłoną zajęła się ostatnia z wymienionych firm. Wydawcą produkcji jest natomiast 2K Games.

W drugiej odsłonie Bioshocka, rozgrywającej się kilka lat po wydarzeniach znanych z pierwowzoru, ponownie wracamy do podwodnego miasta Rapture. Tajemnicza metropolia miała być swoistą utopią i rajem, w którym nauka nie jest ograniczana moralnością czy strachem. Już w pierwszej części szybko okazało się jak bardzo rozminięto się z tym celem. Tym razem podwodny kompleks zwiedzamy w skórze pierwszego stworzonego w niej prototypowego Big Daddyego, który musi zmierzyć się z nową szefową Rapture, czyli porywającą małe dziewczynki Big Sister. Jest ona jedną z Little Sisters znanych z poprzedniej przygody.