Foldery

Zawartość folderu "CALL OF JUAREZ"

obrazek

PREMIERA - 22 maja 2013 ( światowa data premiery )

obrazek

Core 2 Duo 2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7.obrazekobrazekNowa odsłona westernowej serii wrocławskiego Techlandu. Gunslinger to powrót na Dziki Zachód, podczas którego staniemy twarzą w twarz z najbardziej znanymi rewolwerowcami (wśród nich są Jesse James czy Billy the Kid). W produkcji pojawiło się kilka nowych pomysłów, w tym lepszy tryb koncentracji oraz usprawniony system rozwoju postaci.

Call of Juarez: Gunslinger to strzelanka pierwszoosobowa rozgrywająca się na Dzikim Zachodzie. Produkcja została stworzona przez wrocławskie studio Techland, czyli autorów marki Call of Juarez oraz wielu innych gier (Chrome, Dead Island, Mad Riders).

Call of Juarez: Gunslinger jest powrotem serii do tematu Dzikiego Zachodu, po współczesnym, kooperacyjnym The Cartel. W tej odsłonie marki wcielamy się w łowcę nagród, który rusza w pościg za kilkoma dobrze znanymi, niezwykle groźnymi rewolwerowcami. W kolejnym misjach, rozgrywających się w klasycznych, westernowych sceneriach, możemy zmierzyć się z takimi legendami jak Jesse James czy Pat Garrett.

W porównaniu do poprzednich odsłon serii, Gunslinger przypomina Więzy krwi. Podczas zabawy walczymy z przeważającymi siłami wroga, korzystając z różnych rodzajów rewolwerów i strzelb. Ważnym dodatkiem jest tryb koncentracji, w którym można zastrzelić błyskawicznie kilku oponentów, a nawet omijać kule. Oprócz tego, w grze funkcjonuje system rozwoju postaci – nowe umiejętności dają różne efekty, np. przyspieszają ładowanie pistoletów.obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazekobrazekobrazek

■POLSKA WERSJA GRY [RELOADED] [NAPISY PL].obrazek
■PO WYPAKOWANIU OBRAZ GRY "ISO" O ROZMIARZE 4, 64 GB.


■RELEASE: Call.of.Juarez.Gunslinger-RELOADEDobrazek


1 - POBIERZ 5 PLIKÓW ARCHIWUM I WYPAKUJ PROGRAMEM WINRAR.
2 - OTRZYMANY OBRAZ ISO ZAMONTUJ W WIRTUALNYM NAPĘDZIE NP. DAEMON TOOLS.
3 - ZAINSTALUJ.
4 - WKLEJ CRACKA DO KATALOGU Z ZAINSTALOWANĄ GRĄ.
5 - GRAJ !

■Przed uruchomieniem zaleca się zablokowanie dostępu grze do internetu.
■Zmiana języka: poprzez edycję 'steam_api.ini'. Na dole zmieniamy 'english' na 'polish'.
■Wersje językowe: POL, ENG, GER, FRA, ITA, SPA, RUS, JAP, PR-BR.


obrazek