Foldery

Zawartość folderu "☢ MAX PAYNE 3 POLSKA WERSJA JĘZYKOWA [PC]"
OPIS4.png
obrazek

OPIS1.png
Core 3 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 1 GB , Windows XP/Vista/7


Max Payne 3 to kolejna odsłona serii, którą zapoczątkowało studio Remedy (znane także z Alan Wake). Tym razem grę przygotował jeden z oddziałów firmy Rockstar, czyli twórców takich marek jak Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, czy Bully. Producent starał się zachować charakterystyczny klimat pierwowzoru, a jednocześnie rozwinąć uniwersum Maksa Payne’a.

Trzecie przygody tytułowego byłego policjanta rozgrywają się w kilka lat po wydarzeniach z poprzednich gier. Max, gliniarz po przejściach, spędza wolny czas na włóczeniu się po barach i unikaniu kłopotów. Niestety, tego bohatera problemy znajdują same. Na skutek pewnych nowojorskich perypetii, Payne wyrusza do brazylijskiego miasta Sao Paulo, aby przyjąć posadę ochroniarza wyjątkowo bogatej rodziny. Okazuje się, że ta pozornie niezobowiązująca posadka będzie wymagała od Maksa skorzystania ze wszystkich jego umiejętności.

Fabuła Max Payne 3 została podana za pomocą dynamicznych scenek, które nawiązują jednak do komiksowych wstawek z pierwszej i drugiej części serii. Nowa przygoda to także mieszanka aktualnych zdarzeń z Sao Paulo oraz wspomnień Maksa z Nowego Jorku. Dzięki temu Rockstar był w stanie dać fanom namiastkę klimatu z gier studia Remedy, a jednocześnie pokazać nowe środowisko: południowoamerykańskie miasto opanowane przez korupcję i przestępczość. W tym starciu Max zmaga się z brutalnymi gangami i organizacjami paramilitarnymi.

Na potrzeby trzecich przygód Payne’a firma Rockstar podrasowała swoje technologie RAGE i Euphoria, aby stworzyć wierny obraz tego jak wyglądają strzelaniny. Postacie uczestniczące w walce, w tym sam Max, reagują dynamicznie i realistycznie na to, co się dzieje. Jest to o tyle ważne, że podstawową mechaniką rozgrywki pozostaje tryb bullet-time – niezwykłe spowolnienie czasu, które daje graczowi przewagę w trudnych sytuacjach. Zabawa wzbogaciła się też o system chowania się za zasłonami i parę innych ciekawych rozwiązań.OPIS3.png

WERSJA RELOADED ( POLSKA WERSJA GRY )

PO WYPAKOWANIU 4 X ISO

1. POBIERZ 29 PARTÓW I WYPAKUJ ZA POMOCĄ WINRARA
2. OTRZYMANE OBRAZY ISO ZAMONTUJ W NAPĘDZIE / WYPAL NA PŁYTY
3. ZAINSTALUJ GRĘ

KIEDY BĘDZIE PRÓBA POBIERANIA AKTUALIZACJI - ANULUJ
ZAINSTALUJ JE RĘCZNIE Z KATALOGU UPDATES NA DVD 4 ( LUB DODANE LUZEM )

4. SKOPIUJ KATALOG "Profile" Z ISO DO :
"TWÓJ PROFIL\Moje dokumenty\Rockstar Games\Social Club".

5. SKOPIUJ CRACK Z FOLDERU "Crack" DO :
C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Max Payne 3

6. GRAJ ( ZABLOKUJ GRĘ W ZAPORZE LUB ODŁĄCZ INTERNET )obrazek