Foldery

Zawartość folderu "☢ Splinter Cell Conviction [PC]"

obrazek

OPIS1.png
CORE 2 GHZ, 2 GB RAM, KARTA GRAFIKI 512 MB, WINDOWS XP/VISTA/7


Conviction to piąta odsłona cyklu gier akcji opowiadających o agencie specjalnym Samie Fisherze. Produkt przygotowany przez oddział koncernu Ubisoft zlokalizowany w Montrealu, znacznie odbiega od swoich poprzedników pod względem koncepcji.

Fabuła nowej gry koncentruje się wokół poszukiwań morderców córki głównego bohatera. Sam prowadząc własne dochodzenie w tej sprawie zerwał kontakty zarówno z agencją, jaki i dawnymi znajomymi. Gdy Anna Grimsdottir, pracownik Third Echelon, kontaktuje się z Samem wskazując mu nowy trop – ten nie wie, że tak naprawdę jest to tylko pretekstem, by ponownie wciągnąć go do pracy w agencji. Co jest początkiem nowej przygody.

Conviction jest produktem dla serii rewolucyjnym, gdyż stawia na bardziej dynamiczną rozgrywkę i nowoczesne sposoby narracji. W związku z tym pierwszym w stosunku do części poprzednich uproszczony został zasób ruchów bohatera, by uczynić z niego po prostu precyzyjną maszynę do zabijania. Jeśli zaś chodzi o sposoby narracji – autorzy czerpią garściami inspiracji z takich produkcji jak serial 24 godziny czy filmy Tożsamość Bourne’a i Uprowadzona.OPIS3.png


1. POBIERZ 7 PARTÓW I WPAKUJ ZA POMOCĄ WINRARA
2. OTRZYMANY OBRAZ ISO ZAMONTUJ W NAPĘDZIE / WYPAL NA PŁYTĘ
3. ZAINSTALUJ GRĘ ORAZ PATCH ( ZNAJDUJE SIĘ W ISO LUB DODANY LUZEM )
4. SKOPIUJ CRACK ( ZNAJDUJE SIĘ W OBRAZIE ISO LUB DODANY LUZEM )
5. GRAJ :)
■ PO WYPAKOWANIU OBRAZ ISO / CRACK I PATCH ZNAJDUJE SIĘ W ISO ( FOLDER O22Y )

obrazek