Informacje o profilu "RyanGiggs"
Witam ;)
Jeśli chodzi o Moje zbiory proszę się kierować DATĄ WSTAWIENIA i niczym innym !!!
Wtedy w każdym folderze wszystko będzie ułożone w odpowiedniej kolejności bez względu na to czy będą to zdjęcia, filmy, filmiki, sport, czy muzyka.
Jeśli jest nakręconych kilka wersji danego filmu np. " W Pustyni & W Puszczy " , lub kilka zupełnie różnych produkcji o tym samym tytule np. " Kolekcjoner " to przy takich wstawkach w nazwie po tytule w nawiasie będzie napisany rok produkcji danego filmu.
Jeśli chodzi o filmy to PRIORYTETEM dla Mnie zawsze jest by wstawka była w 1 części i jak najlepszej jakości. Więc nie znajdziecie u Mnie filmów w jakości rmvb ( oprócz kilku wyjątków, które jednak będą sukcesywnie wymieniane, na lepszy format ), czy jednego długiego filmu np. ' Gangi Nowego Jorku ' w 2 częściach, tylko w 1, ale za to w naprawdę porządnej jakości ;) . Wyjątkiem będą ewentualnie sezony jakiś seriali ( np. Dr. House ), które w jakości rmvb, będą się szybciej ściągać a jakość obrazu będzie na tyle dobra by to oglądać ;) . Czasami tak jest, że przy jakimś filmie/kreskówce nie pojawia się miniaturka, tylko sam tytuł, ale spokojnie ;) . Ja przed każdym wstawieniem czegoś sprawdzam czy jest to na pewno to co powinno być i czy jest na pewno całe, więc GWARANTUJE, że nawet jak przy jakimś filmie, kreskówce, jest sam tytuł, bez możliwości podglądu to jest to na pewno WŁAŚCIWA i PRAWIDŁOWA wstawka ;) .
Jeśli jakiegoś pliku, czy to w muzyce ( np. Pokahontaz ), czy w filmach ( np. X-Men ) , lub kreskówkach ( np. 101 Dalmatyńczyków ) ' brakuje ' , lub folder jest ' pusty ' oznacza to, że dany plik jest chroniony prawami autorskimi i jest niestety widoczny TYLKO dla Mnie. Niestety na to nie mam wpływu :( .
ps.
Istnieje parę wyjątków względem kolejności, będą one tylko w muzyce. Chodzi o nowo znalezione, lub nowo nagrane utwory danego wykonawcy, lub zespołu.

Komentarze do profilu: